Budget: $26; Total spent: $25.65 One dozen eggs, $2.69 Two litres of two per cent milk, $2.35 Yogurt, 750 millilitres, $2.49 One baguette, $1.59 Two bananas, $0.64 Three apples, $0.72 Seven oranges, $2.76 One onion, $0.50 One zucchini, $0.
Read more >